Contact

AdresDSC_0026 (Medium)

Piter Jelles !mpulse
Douwe Kalmaleane 4
8915HA Leeuwarden
058-8801 680
impulse@pj.nl

Contactpersonen

Directie

Wabe Reinsma
Email: WReinsma@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 683

Afwezigheid of ziekte melden

Peter Romkes (concierge)
Telefoonnummer: 058-8801 680
Indien niet bereikbaar: 058-8801 681

Administratie

Wilma Meines
WMeines@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 681

DecanaatDSC_0063 (Medium)

Ernesto Lemke en Jose Lemke
ELemke@pj.nl of JLemke@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 682

Bezoek of voorlichting

Informatie over voorlichtingen, rondleiding of een aanvraag voor aanvullende informatie of presentatie. Ook het aanmelden voor een dagje meedraaien.

Marco ten Hoff
MHoff@pj.nl

Aanmelden

Informatie over aanmelden en zij-instroom is te krijgen bij de plaatsingscommissie.

Ralph de Jong
RJong@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 684

Een aanmeldformulier is via de basisschool (Leeuwarden en omgeving) of via onze administratie te krijgen.

Vragen over de website?