Beroepen en Opleidingenmarkt – 12 januari 2019

Programma  Beroepen- en Opleidingenmarkt

wanneer:     zaterdag 12 januari 2019

tijd:                van 09.30 uur  – 13.00 uur

waar:            Leeuwarder Lyceum  ( Pieter Jelles Aldlân) Dr. Jacob Botkeweg 3  8935 AB Leeuwarden Tel.: 058-8801400

Allereerst heten we jullie van harte welkom op de Beroepen- en Opleidingenvoorlichting. We rekenen erop, dat je gedurende deze morgen een goed beeld krijgt van de door jou gekozen beroepen/opleidingen presentaties.

Dit jaar zijn er weer meer opleidingen aanwezig. Op deze pagina vind je het overzicht van alle opleidingen. Zo kun je precies zien, waar en hoe laat de door jou gekozen presentaties zijn.

Er zijn 6 ronden, je kunt dus 6 voorlichtingen bezoeken. Het kan voorkomen, dat een presentatie ‘vol’  is, wacht dan tot de volgende ronde of ga dan eerst naar een andere voorlichting.

Dit zijn de tijden van de presentaties:

Ronde 1 =   9.30 – 9.55 uur                       Ronde 4 = 11.15 – 11.40 uur

Ronde 2 = 10.05 – 10.30 uur                    Ronde 5 = 11.50 – 12.15 uur

Ronde 3 = 10.40 – 11.05 uur                     Ronde 6 = 12.25 – 12.55 uur

 

IN DE HAL EN KANTINE ZIJN VERSCHILLENDE INFORMATIESTANDS:

ROC.Friesland College, ROC. Friese Poort, Nordwin College, Maritieme Academie ( Nova College), Deltion College,
Krijgsmacht, Bedrijfsopleidingcentra De Vries Scheepsbouw B.V. Makkum, Bouwtalent, Bouwen aan de bouw, Bouwmensen, Werk en Vakmanschap e.a.

Consumpties zijn verkrijgbaar in de hal/kantine.

 

Hoe werkt het ?

  1. Bij binnenkomst ontvang je een kaartje, vul deze volledig in.
  2. Je gaat naar de presentaties van jouw keuze.
  3. Als je alle presentaties hebt bezocht lever je bij de uitgang in.
  4. Je levert daar je kaartje in en je ontvangt een Bewijs van Deelname voor jouw Portfolio.

 

 

Overzicht van de door jullie gemaakte keuzes:

Erent 16 32 41
Jurre 33 36 42
Robin 19 25 27
Joshua 10 11 35
Dion 9 20
Wessel 16 31 41
Arjan 16 31 41
José 40 45 52
Mike 16 32 41
Femke 8 25 26
Dennis 43 12 37
Lennard 17 33 36
Eline 19 23 26
Wytse 1 20 52
Redmer 7 16 37
Isa 19 23 27
Aniek 26 30 31
Jannick 26 30 31
Kirsten 28 41 42
Gauke 44 45 46
Jesse 10 20 39

 

 

 

 

 

Overzicht van alle presentaties

 

BLAUWE VLEUGEL/BENEDEN 

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
120.

 

  9.30 –  10.30 u.

 

2  x 25  min.

 

53

 

Fysiotherapeut.

 

10.40 –  11.05 u.

 

2 x 25 min.

 

14 Nautisch:  Scheepvaart en Visserij

 

Centrale hal  9.30 –  12.15 u.  

 

  Opleidingsbedrijf Installatie Werk: BBL ( werken en leren) in Electro- en installatietechniek
Centrale hal   9.30 –  12.15u. Deltion college Luchtvaartdienstverlener (steward/ess)/ International Aviation Services

Vliegtuigonderhoud

kantine   9.30 –  12.15 u.   Marechaussee
  9.30 –  12.15 u.

 

  Marine
kantine   9.30 –  12.15 u.

 

 

 

  Luchtmacht

 

  9.30 – 12.15 u.   Landmacht.

 

121.

 

 

  9.30-  11.40 u. 4 x 25 min        31 Life Sciences
121. 11.50 – 12.55 u 2 x 25 min.       29 Zorg & Service (niveau 2 & 3)
122. 9.30 – 12.55 u 6 x 25 min.       39 CIOS
123 9.30 – 12.55 u 6 x 25 min.       30 Zorg en Welzijn (niveau 3 en 4)

 

BLAUWE VLEUGEL/BENEDEN 

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
124. 9.30  – 11.05 u.

 

3 x 25 min

 

33 Techniek & Engineering:

Engineering en procestechniek

 

11.15 – 12.55 u.

 

3 x 25 min.

 

        34

Techniek & Engineering:

Zorg en techniek

125.  

9.30 –  11.40 u.

 

 

4 x 25 min

 

       38

Handel en Ondernemen

Retail

Commercie

126    9.30 –  11.05 u 3x 25 min        35 Techniek & engineering

Vakopleiding Techniek

127

 

 

9.30 – 11.40 u 4 x 25 min.        27 Wellness & Lifestyle
127. 11.50 – 12.55 u 2 x 25 min.        28 Entertainment & Events
128. 9.30 – 10.30 u 2 x 25 min.        13 Scheepvaart en Visserij
128. 10.40 – 11.05 u 1 x 25 min        11 Maritieme Techniek
128. 11.15 – 11.40 u 1 x 25 min        50 Nova college Harlingen
129. 9.30 – 12.55 u 5 x 25 min.        26 Toerisme
Kantine    9.30 – 12.55 u.   Politie

 

 

GELE VLEUGEL/BENEDEN

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
150.  9.30 –  12.55 u.

 

6 x 25 min.

 

23

 

Zorg & Welzijn:

Dienstverlening

152.  

9.30 –  12.15u.

 

5 x 25 min

       44 Agro, Handel & Techniek

 

153.

 

  9.30 –  11.05 u.

 

3 x 25 min. 22 Zorg & Welzijn:

Dienstverlening

11.15 – 11.40 u. 1 x 25 min

 

47

 

Mbo Bloem & Styling
11.50 – 12.55 u. 2 x 25 min

 

52 MBO TERRA Paardensport

MBO TERRA meppel

154.   9.30 –  11.05 u.

 

3 x 25 min.

 

45

 

Dier & Welzijn

 

 11.15 – 12.55 u. 3 x 25 min. 46 Tuin, Landschap & Recreatie;  Natuur& Recreatie, Hovenier,

 

GELE VLEUGEL/BENEDEN

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
155.  

 

 

 

 

 

9.30 –  12.55 u.

 

 

 

 

6 x 25 min.

 

 

 

 

32

 

Bouwkunde, Bouw en Onderhoud

 

Hout, Meubel & Interieur

156.  

9.30 –  12.55 u.

 

 

 

 

6 x 25 min

 

 

 

 

        36

 

 

Techniek & Engineering

Voertuigentechniek

Transport en logistiek

157.

 

 

 

 

 

9.30 –  11.40 u.

 

 

 

 

4 x 25 min

 

 

 

 

        15

 

Techniek (niveau 2 & 3)

 

 

BLAUWE VLEUGEL/BOVEN                                                

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
220 en 221  

9.30 –  11.40 u.

 

4 x 25 min

1 Beeld, Kunst & Creatie
221.

 

11.50 –  12.55 u.

 

2 x 25 min 2 Bouw en Infra (niveau 2 en 3)
220. 11.50 – 12.55 u 2 x 25 min.            5 Economie & Ondernemen (niveau 4)
223  

9.30 –  11.05 u.

 

3 x 25 min

 

43 D’Drive: Pedagogisch werk & Onderwijs
223

Centrale

Hal

 

11.15 -12.55u.

 

 

3 x 25 min

 

 

54

 

Cibap creatieve vakschool in Zwolle 

 

 

224.

 

9.30 – 11.40 u

 

4 x 25 min.

 

16

Techniek (niveau 2&3)
 

224.

 

11.50 – 12.55u

 

2x 25 min.

 

3

Bouw en Infra (niveau 4)
 

225.

 

9.30 –  12.55 u.

 

6  x 25 min

 

 

        42

D’Drive: Media, Games & IT

 

BLAUWE VLEUGEL/BOVEN

 

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
226. 9.30 –  9.55 u 1 x 25 min 5 Economie & Ondernemen (niveau 4)
 

226.

 

 

 

 

 

10.05 –  12.55 u.

 

5 x 25 min

 

 

 

4

 

 

 

Economie & Ondernemen
228.   9.30 – 10.30u.

 

2 x 25 min.

 

24 Horeca-Bakkerij & Management (niveau 4)
228. 10.40 – 12.55 u 4 x 25 min. 25 Horeca, Bakkerij & Management
229.  

9.30 –  12.55 u

 

 

 

6 x 25 min

 

 

         8

Horeca en hospitality management

 

 

BLAUWE VLEUGEL/BOVEN

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
Technasium 1  

9.30  –  11.40 u.

 

 

 

4 x 25 min

 

 

 

37

 

 

Zakelijke Dienstverlening & Communicatie
Centrale hal  

9.30- 12.55 u.

 

49

Bedrijfsopleidingscentra Feadship; De Vries Scheepsbouw Makkum
Opleidingen volgens de beroepsbegeleidende leerweg ( BBL), met leer- en werkovereenkomst
Centrale hal 9.30 –  12.55u.  

 

 

 

 

Bouwen aan de bouw

Centrale hal  

9.30 –  12.55 u.

 

 

      51 Soma college

 

Ronde 1 =   9.30 – 9.55u.                       Ronde 4 = 11.15 – 11.40u.

Ronde 2 = 10.05 – 10.30u.                    Ronde 5 = 11.50 – 12.15u.

Ronde 3 = 10.40 – 11.05u.                     Ronde 6 = 12.25 – 12.55u.

GELE VLEUGEL/BOVEN.

 

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
252.   9.30 – 12.55 u.

 

6 x 25 min

 

40 D’Drive: Design, Ambacht & Mode
254.   9.30 – 11.40 u 3 x 25 min 41 D’Drive: Podiumkunsten, Productie & Events
255.  9.30 – 12.55 u. 6 x 25 min 19 Uiterlijke Verzorging
256.  9.30 –  12.55 u. 6 x 25 min 9 IT, Media & Games (niveau 4)
257. 9.30 – 12.55 u. 6 x 25 min 10 IT, Media & Games

 

 

RODE VLEUGEL/BENEDEN

LOKAAL TIJD AANTAL RONDES NUMMER OP KEUZELIJST VOORLICHTING
180.

 

  9.30 –  10.30 u.

 

2 x 25 min. 6 Economie en Ondernemen
10.40 – 12.15 u. 3 x 25 min

 

7

 

Economie en Ondernemen (niveau 3 en 4)
181. 9.30 – 12.55 u. 6 x 25 min

 

12 Pedagogiek en Onderwijs
182.   9.30 –  11.05 u.

 

3 x 25 min.

 

17

 

Techniek
182.  11.15 – 12.15 u. 2 x 25 min. 18 Techniek, Maritieme Techniek (Sneek)
183. 9.30 – 12.55 u 6 x 25 min. 20 Veiligheidsberoepen (niveau 2 & 3)
184.

 

9.30 – 12.55 u 6 x 25 min. 21 Veiligheidsberoepen
185.

Centrale hal

10.05 – 11.05 u. 2 x 25 min. 48 STL Sectorinstituut

 

Kom op tijd gezien de drukte.  

Op de Dr. Jacob Botkeweg geldt een parkeerverbod!!!

Parkeren bij het MCL is een goede optie.

Contact