Contact

AdresDSC_0026 (Medium)

Piter Jelles !mpulse
Douwe Kalmaleane 4
8915HA Leeuwarden
058-8801 680
impulse@pj.nl

Contactpersonen

Directie

Wabe Reinsma
Email: WReinsma@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 683

Afwezigheid of ziekte melden

Peter Romkes (conciërge)
Email: PRomkes@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 680
Indien niet bereikbaar: 058-8801 681

Administratie

Wilma Meines
WMeines@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 681

Decanaat en aanmeldenDSC_0063 (Medium)

Ernesto Lemke en José Lemke
ELemke@pj.nl of JLemke@pj.nl
Telefoonnummer: 058-8801 682

Informatie over zij-instroom is ook te verkrijgen via José of Ernesto.

Bezoek of voorlichting

Informatie over voorlichtingen, rondleiding of een aanvraag voor aanvullende informatie of presentatie.

Marco ten Hoff
MHoff@pj.nl

 

Contact